Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Úvodní stránka » Nabídka

Nabídka

Firma byla založena v roce 1990 a zabývá se především šitím kožešinových výrobků dle přání zákazníka.

Nabízíme však také široký sortiment hotových kožešinových výrobků, jako jsou kožichy, paleta, vesty, čepice, čelenky, límce, šály, lemy, rukavice, polštáře, předložky a ledvinové pásy. Všechny tyto výrobky můžeme ušít také na zakázku z našeho, nebo Vámi dodaného materiálu. Vybrané výrobky si můžete zakoupit také přímo v našem e-shopu.

Ke kožešinovým oděvům nabízíme v různých barvách ručně pletené doplňky, jako jsou čepice, šály, nebo rukavice.

Vyrábíme také  ručně pletené výrobky kombinované s kožešinou, jako jsou ušanky, nebo čepice s kožešinovými babulemi a lemy. Dle Vašeho přání můžeme kombinovat různé barvy pleteniny a druhy kožešin.

Provádíme opravy a přešívání kožešinových výrobků. Jedná se například o opravy zapínání, odřených a prasklých míst, úpravy tvarů a velikostí límců a čepic, úpravy střihů i kompletní přešívky.

Opravujeme dubeňáky a kožené oděvy (i motorkářské). Přišíváme knoflíky, opravujeme rozpáraná a prasklá místa, upravujeme délky a velikosti (rozšiřujeme, zužujeme)

Šijeme historické kostýmy, a to nejen kožešinové, ale také textilní části. Tuniky, kaftany, šuby, kožuchy, pláště, čepice, rukavice, kapuce. Poradíme Vám vhodný druh kožešiny pro dané historické období. Na zakázku vyrábíme kožešinové lemy nebo pláty kožešin k výrobě podšívek. Prodáváme kožešiny na spaní a dekorace historických stanů.

Šijeme fantasy kostýmy pro dřevárny a larpy podle dodaných obrázků nebo Vaší fantasie.

Chcete se dozvědět víc? Prohlédněte si fotogalerii nebo nás můžete přímo kontaktovat.

Nákupní košík

Počet výrobků: 0Cena: 0 Kč
Zvolte měnu

Nakupujte on-line

Kožešinové čepice, pletené čepice s kožešinou, ušanky či límce a šály si můžete zakoupit i z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho e-shopu.

Vstupte do obchodu

Kontaktujte nás

Podroužkova 1676
OSTRAVA - Poruba
708 00

Telefon: +420 604 504 487

Otevírací doba:
Pondělí - Čtvrtek: 10 - 12, 13 - 17:00

Všechny kontakty

Články

O řemesle

Přidáno: 3. 10. 2012 - Kožešina je nejstarším materiálem používaným k výrobě oděvů. Znalost jejího zpracování sahá mnoho tisíc let do minulosti. Po celou tuto dobu…

Více článků

Sdílejte na sociálních sítích

Language_Switch

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací